WolborskieCentrum Kultury

KONCERT FILMOWO-MUSICALOWY „Od nocy do nocy”

Zapraszamy na wyjątkowy koncert JOANNY ALEKSANDROWICZ.
W cenie biletu (20 zł)  poczęstunek. Koncert odbędzie się w kameralnej oprawie, przy stolikach. 🙂

Po koncercie będzie można zakupić płytę w pięknym złotym wydaniu.

O ARTYSTCE
Joanna Aleksandrowicz – aktorka i wokalistka, występowała na scenach wielu Teatrów w Polsce, m.in. na deskach Teatru Wielkiego we Wrocławiu w spektaklu mistrza Jana Szurmieja. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi m.in z Wojtkiem Smarzowskim, czy Markiem Koterskim. W październiku 2021 odbyła się premiera filmu „Wesele” z jej udziałem.

Joanna Aleksandrowicz dzięki swojej ambicji i determinacji stworzyła ponadczasowy projekt filmowo-musicalowy „Od Nocy Do Nocy” który zagrała 200 razy na różnych scenach muzycznych. W repertuarze znajdują się utwory tj. „Noce i Dnie”, „Vabank”, czy musical „Metro”.
W grudniu 2020 roku odbyła się premiera pierwszej płyty w złotym wydaniu, która przenosi słuchaczy w świat nieoczywistych barw musicali i dawnych filmów. Joanna Aleksandrowicz koncertem „Od nocy do nocy” w premierowej odsłonie w roku 2020 miała okazję gościć na prestiżowym Festiwalu Literackim Noblistki
Olgi Tokarczuk.
W 2021 roku zrealizowała wraz z zespołem ponad 30 letnich koncertów blisko natury, w wyjątkowych aranżacjach świetlnych. Koncepcja koncertu na trawie jest jej autorską, w której aktorka chciała zachować klimat i nastrój, co niewątpliwe się udało. Projekt ten jest kontynuowany w bieżącym roku, wzbogacony o tournee po
perłach historii i miejscach pięknych nieodkrytych – plażach, ogrodach, parkach.
Koncert ten grany z wysokiej klasy muzykami cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce.
W listopadzie 2021 roku zespół wraz z kwartetem smyczkowym uświetnił Finał Dni Kultury Polskiej w Wilnie, ale to nie było jedyne spotkanie poza granicami naszego kraju.

Dostępność
Wolbórz