Kolejny SUKCES TANCEREK z ASTER WOLBÓRZ

26/11/2016

W sobotę 26.11 w Radzyminie odbyły się XXII Mistrzostwa Polski w tańcu sportowym (federacja PZTS). W turnieju wzięło udział ponad 600 tancerzy z kilkunastu klubów. Rywalizacja trwała w 69 kategoriach tanecznych i wiekowych. Na parkiecie zobaczyliśmy między innymi: disco dance, hip hop, popping, dance show, fantasy show.

Tancerki z Aster Wolbórz (Viktoria Izydorczyk, Roksana Kossakowska, Nelly Krawczyk,  Zuzanna Kusideł, Karolina Łaska, Wiktoria Łągiewczyk, Małgorzata Majek, Amelia Midera, Lena Mirowska, Wiktoria Mordaka, Martyna Śliwka, Laura Wnukiewicz, Julia Żerek) w swoim debiucie na mistrzostwach wytańczyły III miejsce w kategorii formacje fantasy młodzików. Puchar zdobyty na imprezie tej rangi jest nagrodą za ciężką pracę na sali treningowej, ale i doskonałym motywatorem do dalszych ćwiczeń.

Mijający rok był bardzo udany dla naszych tancerek (II miejsce na EMP w Łodzi oraz trzykrotne podium na  Festiwalu Tańca Dzieci i Młodzieży „Złote Baletki” w Opocznie). Dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom za pracę i zaangażowanie, bo bez was te sukcesy nie byłyby możliwe.