WolborskieCentrum Kultury

Niezwykły koncert Marcina Wyrostka

Ten koncert z pewnością przejdzie do historii. Muzycy z Marcinem Wyrostkiem na czele dali z siebie wszystko i jeszcze więcej. Brawa, brawa, brawa!  Koncert cieszył się dużym powodzeniem, obejrzało go w sieci kilkaset osób.
Mimo ograniczeń pandemicznych zachowaliśmy tradycję koncertów noworocznych. Nie mogliśmy niestety mieć widowni na sali.  Koncert odbył się zatem w formie transmisji „na żywo” na naszym kanale YouTube. Artysta z zespołem Corazon wystąpił na naszej scenie specjalnie dla wolborskiej publiczności!

Wszystkich internautów powitała dyrektor WCK Kamila Dubilas. W pierwszej części  koncertu, zgodnie z tradycją, Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros przedstawił zrealizowane w minionym roku inwestycje oraz plany i zamierzenia na rok bieżący. W drugiej części sceną WCK zawładnął wybitny akordeonista Marcin Wyrostek i jego niesamowity zespół. Usłyszeliśmy wiele przebojów oraz klasykę utworów ludowych, m.in.: Mazurek, Chodzony, ”Zabrałaś mi serce moje”. A wszystko to w niezwykłych, zaskakujących aranżacjach.

Koncert transmitowany „na żywo” to ogromne przedsięwzięcie logistyczne i techniczne. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zrealizowania na najwyższym poziomie naszego wydarzenia. Jesteście wspaniali!
Koncert przeszedł już do historii, a nam w głowach już rodzi się pomysł na „powtórkę z rozrywki”. Czekamy tylko na lepsze czasy.

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji koncertu na naszym kanale YouTube. Kliknijcie TUTAJ

fot. Michał Błaszczyk- www.twojezdjecia.com

 

 

 

Dostępność
Wolbórz