WolborskieCentrum Kultury

Laureaci konkursu plastycznego stra偶ackiego w Wolborzu

W Wolborskim Centrum Kultury mia艂o miejsce rozdanie nagr贸d laureatom eliminacji wojew贸dzkich Og贸lnopolskiego Stra偶ackiego Konkursu Plastycznego. Imprez臋 zorganizowa艂 Zarz膮d Oddzia艂u Wojew贸dzkiego Zwi膮zku OSP RP w 艁odzi.Nagrody wr臋czyli: nadbryg. Grzegorz Janowski 鈥 艁贸dzki Komendant Wojew贸dzki PSP w 艁odzi, dh Tadeusz Karcz – Prezes Zarz膮du Oddzia艂u Wojew贸dzkiego Zwi膮zku OSP RP w 艁odzi, st. bryg. Pawe艂 Dela– Komendant Miejski PSP w Piotrkowie Tryb., dh W艂odzimierz Kapiec– Wiceprezes Zarz膮du Oddzia艂u Powiatowego Zwi膮zku OSP R w Piotrkowie Tryb., dh Jacek Miksa 鈥 Prezes Zarz膮du Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Wolborzu, Piotr Wojtysiak– Starosta Powiatu Piotrkowskiego, Andrzej Jaros– Burmistrz Wolborza.

Spotkanie u艣wietni艂y swoim wyst臋pem dzieci臋ce zespo艂y wokalne Wolborskiego Centrum Kultury i uczniowie Szko艂y Podstawowej w Wolborzu pod kierunkiem Aleksandry Przyby艂. Na wszystkich czeka艂 wspania艂y tort oraz wizyta w Centrum Po偶arniczym. Imprez臋 poprowadzi艂a dyrektor WCK Kamila Dubilas.

Po艣r贸d przekazanych 247 prac plastycznych przez 17 Zarz膮d贸w Oddzia艂贸w Powiatowych ZOSP RP w finale wojew贸dzkim Jury wy艂oni艂o prace :

I grupa (przedszkole):

  1. I Natalia Stankowska Przedszkole Samorz膮dowe w Wolborzu powiat piotrkowski
  2. II Marianna Bara艅ska Przedszkole Samorz膮dowe w Wolborzu powiat piotrkowski
  3. III Szymon Kapusta Publiczne Przedszkole w Domaniewicach powiat 艂owicki
  4. IV Tymoteusz W贸jcik Zesp贸艂 Przedszkolny w Tuszynie powiat 艂贸dzki wschodni
  5. V Nikola Kowalczyk PSP w Celestynowie powiat opoczy艅ski
  6. Wyr贸偶nienie Tymon Wysocki Przedszkole Niepubliczne Bajkowe Ogrody w Aleksandrowie 艁贸dzkim powiat zgierski
  7. Wyr贸偶nienie Mateusz Ja艣kiewicz Miejskie Przedszkole w Uniejowie powiat podd臋bicki
  8. Wyr贸偶nienie Liliana Szpinek Szko艂a Podstawowa w Drzewicy powiat opoczy艅ski
  9. Wyr贸偶nienie Nikodem Szychowski Gminne Przedszkole w Lipcach Reymontowskich powiat skierniewicki

II grupa (szko艂y podstawowe klasy I-IV):

  1. I Alan Roch Rogucki Szko艂a Podstawowa w Godzianowie powiat skierniewicki
  2. II Maja Kozakiewicz Szko艂a Podstawowa w Rzgowie powiat 艂贸dzki-wschodni
  3. III Hania Wojda Szko艂a Podstawowa w Nowych Zdunach powiat 艂owicki
  4. IV Marcel Markiewicz Szko艂a Podstawowa w Boles艂awcu powiat wieruszowski
  5. V Weronika Skawi艅ska Szko艂a Podstawowa w Kozeninie powiat opoczy艅ski
  6. Wyr贸偶nienie Natalia S臋k Szko艂a Podstawowa w Nowych Zdunach powiat 艂owicki
  7. Wyr贸偶nienie Marta Rolewska Szko艂a Podstawowa w Kiernozi powiat 艂owicki
  8. Wyr贸偶nienie Maja Duczek Szko艂a Podstawowa w Rokicinach Kolonii powiat tomaszowski
  9. Wyr贸偶nienie Zofia Krysicka Szko艂a Podstawowa w Starym Waliszewie powiat 艂owicki
  10. Wyr贸偶nienie Kaja Dziedzic Szko艂a Podstawowa w Ru艣cu powiat be艂chatowski

III grupa (szko艂y podstawowe klasy V-VIII):

  1. I Jakub Ignaczak Zesp贸艂 Szkolno- Przedszkolny w Bukowcu powiat 艂贸dzki- wschodni
  2. II Julia Bidzi艅ska Szko艂a Podstawowa im. 28 Pu艂ku Strzelc贸w Kaniowskich we W艂yniu powiat sieradzki
  3. III Wiktor Pyrek Szko艂a Podstawowa w Makowie z fili膮 w 艢wi臋tem powiat skierniewicki
  4. IV Bartosz Wr贸bel Zesp贸艂 Szkolno- Przedszkolny w Kraszkowicach powiat wielu艅ski
  5. V Maja Miko艂ajczyk Zesp贸艂 Szk贸艂 w W贸jcinie powiat wieruszowski
  6. Wyr贸偶nienie Patrycja P臋dziwiatr Zesp贸艂 Szkolno- Przedszkolny w Woli Wi膮zowej powiat be艂chatowski
  7. Wyr贸偶nienie Kalina Mitrowska Szko艂a Podstawowa w Huminie powiat skierniewicki
  8. Wyr贸偶nienie Dominik Boniecki Szko艂a Podstawowa w Jeziorsku powiat sieradzki
  9. Wyr贸偶nienie Julian Masiera Szko艂a Podstawowa w Warcie powiat sieradzki
  10. Wyr贸偶nienie Jowita Mazurek Publiczna Szko艂a Podstawowa w Glinniku powiat tomaszowski
  11. Wyr贸偶nienie Marzena Perka Publiczna Szko艂a Podstawowa w 呕elechlinku powiat tomaszowski

IV grupa (szko艂y ponadpodstawowe):

  1. I Zuzanna Matuszewska Zesp贸艂 Szk贸艂 Ponadpodstawowych n 3 w 艁owiczu powiat 艂owicki
  2. II Kinga Jasyk Zesp贸艂 Szk贸艂 Ponadpodstawowych w Wieruszowie powiat wieruszowski
  3. III Kinga Karkoszka Zesp贸艂 Szk贸艂 Centrum Kszta艂cenia Rolniczego w Lututowie powiat wieruszowski
  4. IV Jakub Walkowiak Zesp贸艂 Szk贸艂 Centrum Kszta艂cenia Rolniczego w Lututowie powiat wieruszowski
  5. V Zuzanna Gemza艂a powiat tomaszowski

V grupa (doro艣li):

  1. I Karolina Dobroszek 艢rodowiskowy Dom Samopomocy Koniczynka powiat be艂chatowski
  2. II Bata Cie艣lak 艢rodowiskowy Dom Samopomocy Koniczynka powiat be艂chatowski
  3. III Barbara Marecka

OSP Przyg艂贸w powiat piotrkowski

  1. Wyr贸偶nienia Marta Curu艣ciel powiat 艂贸dzki wschodni
  2. Wyr贸偶nienie Agnieszka Waleszczyk 艢rodowiskowy Dom Samopomocy Koniczynka powiat be艂chatowski

Ponadto specjalne wyr贸偶nienia Prezesa ZOW ZOSP RP woj. 艂贸dzkiego otrzymuj膮:

  1. Martyna Dzwonek Publiczna Szko艂a Podstawowa w Kamie艅sku powiat radomszcza艅ski.
  2. Antoni Rogala Szko艂a Podstawowa w G贸rze 艢w. Ma艂gorzaty powiat 艂臋czycki.
  3. Maja 艁akomska Szko艂a Podstawowa nr 1 w Konstantynowie 艁贸dzkim powiat pabianicki.
  4. Zofia G贸recka Zesp贸艂 Szkolno-Przedszkolny Marian贸w gmina Wodzierady powiat 艂aski.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

 

Dost臋pno艣膰
Wolb贸rz