WolborskieCentrum Kultury

BABSKI KABARET- czyli „Old Spice Girls”- PRZENIESIONY NA LISTOPAD

Szanowni Państwo! Mimo iż obowiązujące obecnie przepisy pozwalają nam na to, by nasz spektakl się odbył, to z troski o Wasz i nasz komfort psychiczny zmuszeni jesteśmy ODWOŁAĆ to wydarzenie. Bilety zachowują ważność, bowiem spektakl został przeniesiony wstępnie na 22 listopada 2020r.

O spektaklu

Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewni Państwu spektakl kabaretowy ”OLD SPICE GIRLS”, czyli Babski Kabaret. To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić. W rolach głównych występują: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska.

Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu „Dudek”) oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego).

Dwugodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę.

Oferujemy Wam specjalną cenę biletu – symboliczne 10 zł.

ILOŚĆ MIEJSC MOCNO OGRANICZONA- niestety!

Wolbórz