WolborskieCentrum Kultury

Aktualności WCK

Niezwykły koncert Marcina Wyrostka

Ten koncert z pewnością przejdzie do historii. Muzycy z Marcinem Wyrostkiem na czele dali z siebie wszystko i jeszcze więcej. Brawa, brawa, brawa!  Koncert cieszył się dużym powodzeniem, obejrzało go w sieci kilkaset osób.
Mimo ograniczeń pandemicznych zachowaliśmy tradycję koncertów noworocznych. Więcej

UWAGA- bezpłatne warsztaty!

Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Proszeniu zaprasza na dwa bezpłatne szkolenia.

 

Marcin Wyrostek wystąpi w Koncercie Noworocznym

Zapraszamy na BEZPŁATNĄ transmisję „na żywo” Koncertu Noworocznego, w którym gwiazdą będzie wybitny akordeonista MARCIN WYROSTEK. Więcej

Życzenia świąteczne

Sukcesy naszych wokalistek

Uwaga- chwalimy się! Nasz duet wokalny: Kasia Ruszkiewicz i Iza Druszcz zdobyły wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Patriotycznej w Krakowie!
Więcej

WCK zadbało o świąteczny klimat

Tegoroczna, II edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego w Wolborzu „Wśród nocnej ciszy” przeniosła się do sieci- takie czasy! Wolborskie Centrum Kultury wspólnie z parafią św. Mikołaja w Wolborzu przygotowało świąteczny program online.  Więcej

Muzycznie świętowaliśmy niepodległość!

Ochy, achy i inne głosy zachwytu towarzyszyły koncertowi z okazji Święta Niepodległości, który odbył się 10 listopada w WCK. Swoją nietuzinkową interpretacją aktorka Joanna Aleksandrowicz przeniosła nas w świat musicalu i filmu. A towarzyszyli jej wspaniali muzycy: Maciej Zaforemski- fortepian, Tomasz Cyranowicz- bas, Patryk Sowała- perkusja. Usłyszeliśmy m.in. utwory z filmów „Va bank”, „Halo Szpicbródka”, z musicalu „Metro” czy „Mamma mia”. 

Był to niezwykły koncert w niezwykłej oprawie i do tego…online. Bardzo żałowaliśmy, że nie mogliście go zobaczyć bezpośrednio, bo było wspaniale. Fragmenty koncertu możecie zobaczyć TUTAJ.
Zachęcamy również do zerknięcia na stronę internetową artystki, którą możecie znać z niektórych produkcji filmowo-serialowo-teatralnych. ->http://joannaaleksandrowicz.pl//

fot. Motionfilms

I znowu nas zamknięto :(

Informujemy Was, że w wyniku kolejnych ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa nie odbywają się u nas zajęcia. Placówka jest zamknięta do odwołania.
O naszej działalności będziemy powiadamiać Was na bieżąco! Bądźcie zdrowi, szanujcie siebie i innych! 🙂

 

 

 

Dostępność
Wolbórz