WolborskieCentrum Kultury

Artchallenge z Wolborskim Centrum Kultury

Ogłaszając naszą zabawę- #artchallenge mieliśmy po cichu nadzieję, że spotka się ona z aprobatą naszych odbiorców kultury, ale nie sądziliśmy, że wywoła aż tak duże zainteresowanie i mnóstwo pozytywnych reakcji. Nasza zabawa polegała na tym, że trzeba odtworzyć jakieś dzieło sztuki przy pomocy wszystkiego, co się ma pod ręką. Liczyła się  kreatywność, pomysłowość i…odrobina humoru. Swoje interpretacje znanych dzieł można było wstawiać na profilu WCK na Facebooku.
Aby ośmielić konkursowiczów, dyrektor WCK Kamila Dubilas- Boroń i kierownik Centrum Pożarniczego Barbara Duda jako pierwsze pokazały swoją interpretację znanych malowideł. Wyszło całkiem nieźle. 🙂

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Otrzymaliśmy sporo fantastycznych  i pomysłowo wykonanych prac za które bardzo dziękujemy. W tę zabawę włączyły się nawet całe rodziny!
Wdzięczni jesteśmy również za wiele pozytywnych i entuzjastycznych komentarzy. Nasza zabawa wzbudziła zainteresowanie również mediów lokalnych, przez co o naszym challengu dowiedziało się kilka tysięcy osób!

Wszyscy biorący udział w tym artystycznym wyzwaniu otrzymają nagrody, które można odebrać w WCK.

Zobaczcie, kto podjął nasze wyzwanie.

 

 

 

Dostępność
Wolbórz